Kniha návštěv

Datum: 11.01.2015

Vložil: Klub KANINO

Titulek: Špeciálna výstava králikov.

Klub chovateľov králikov KANINO a ZO SZCH Trenčianske Stankovce (okres Trenčín) pozývajú na návštevu špeciálnej výstavy pod názvom XI. MAJSTROVSTVÁ KLUBU KANINO králikov plemien novozélandský biely, kalifornský, nitriansky, kuní veľký, burgundský a siamský veľký s medzinárodnou účasťou.
Výstava sa uskutoční 17. januára 2015 v Trenčianskych Stankovciach, v chovateľskom areáli. Pre verejnosť bude výstava otvorená od 8:00 do 12:00 hodiny. Možnosť nákupu chovných králikov. Informácie o výstave na: www.klubkanino.wbl.sk

—————

Datum: 14.01.2014

Vložil: KANINO

Titulek: Špeciálna výstava králikov.

Klub chovateľov králikov KANINO a ZO SZCH Trenčianske Stankovce (okres Trenčín) pozývajú na návštevu špeciálnej výstavy pod názvom X. MAJSTROVSTVÁ KLUBU KANINO králikov plemien novozélandský biely, kalifornský, nitriansky, kuní veľký, burgundský a siamský veľký s medzinárodnou účasťou.
Výstava sa uskutoční 18. januára 2014 v Trenčianskych Stankovciach, v chovateľskom areáli. Pre verejnosť bude výstava otvorená od 8:00 do 12:00 hodiny.

—————

Datum: 21.09.2013

Vložil: Vlastik

Titulek: Výstava

ZO ČSCH Uherské Hradiště 1 pořádá ve dnech 18. - 20. 10. 2013 tradiční výstavu králíků, holubů a drůbeže. Výstava se koná v chovatelském areálu nedaleko Moravního mostu v UH. Na předešlých ročnících bylo vždy vystaveno cca 500 kusů drobných zvířat mnoha plemen a barev. Součástí výstavy je 38. ročník expozice holuba moravského pštrosa. Možnost nákupu chovných zvířat. Výstava bude otevřena v pátek od 14 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 16 hodin a v neděli od 7 do 10 hodin. V neděli dopoledne se koná i velký trh drobných zvířat a chovatelských pomůcek. Přihlášky a informace: Vlastimil Šimek, e-mail: vlastik.cuniculus@seznam.cz, www.chovatelehradiste.webnode.cz . Těšíme se na Vaši návštěvu!

—————

Datum: 23.08.2013

Vložil: ZO SZCH Nitr. Rudno

Titulek: Výstava.

XX.Oblastná výstava zvierat - Nitrianske Rudno - 5.10.2013
- králiky, hydina a holuby, spojená so špeciálnou výstavou Klubu chovateľov králikov baranovitých a Klubu chovateľov zdrobnených králikov a expozícia Klubu KANINO. Prihlášku na výstavu a výstavné podmienky nájdete na www.klubkanino.wbl.sk

—————

Datum: 13.12.2012

Vložil: KANINO

Titulek: Výstava králikov.

Klub chovateľov králikov KANINO a ZO SZCH Trenčianske Stankovce (okres Trenčín) pozývajú na návštevu špeciálnej výstavy pod názvom 9. MAJSTROVSTVÁ KLUBU KANINO králikov plemien novozélandský biely, kalifornský, nitriansky, kuní veľký, burgundský a siamský veľký, s medzinárodnou účasťou.
Výstava sa uskutoční 19. januára 2013 v Trenčianskych Stankovciach, v chovateľskom areáli. Pre verejnosť bude výstava otvorená od 8:00 do 13:00 hodiny. Na výstave budú vystavovať králiky aj členovia Klubu chovateľov králikov mäsových plemien z Českej republiky. Možnosť nákupu chovných králikov. Info na: www.klubkanino.wbl.sk

—————

Datum: 27.01.2013

Vložil: Vlastik

Titulek: Re: Výstava králikov.

Zdravím, děkuji za pozvání. Letos jsem nemohl z časových důvodů dorazit. Díval jsem se už na web na výsledky :-)

—————

Datum: 02.09.2012

Vložil: Pavel

Titulek: Králíkář Českoslovanský

Dobrý den,vlastním celý svázaný ročník Králíkáře Českoslovanského z roku 1925,chtěl jsem se zeptat jestli nemáte zájem,pokud ne,mohl by jste mi poradit,zhruba jakou má cenu,děkuji Dvořák.

—————

Datum: 14.03.2012

Vložil: Nataša

Titulek: Králík kuní

Ahoj Vlastíku, ta Lysá se povedla. Dík za rady ohledně toho kuňáka. Čau

—————

Datum: 16.07.2011

Vložil: LenkaM

Titulek: :-)

Dobrý den, nemáte kontakt na chovatele českého zakrslého strakáče děkuji Macůrková

—————

Datum: 16.07.2011

Vložil: Zstrč

Titulek: Re: :-)

Zdravím,

napište mi e-mail a pošlu Vám kontakt.

S pozdravem

Vlastik Š.

—————


Vážení návštěvníci,

budu maximálně rád za jakékoliv náměty a připomínky k vylepšení struktury a obsahu mých stránek.